Баварците

  во

  Иако во изминатиов период во неколку наврати се говореше за овој трансфер, сега е и дефинитивно – Баерн Минхен ќе го купи Лукас Ернандес од Атлетико Мадрид за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Претседателот на Баерн Минхен, Ули Хенес најави дека летоска ќе инвестираат огромна сума на пари за засилување на тимот, медиумите шпекулираат дека веќе е ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Првиот човек на Баерн Минхен во изјава за германските медиуми ги израдува фановите на клубот потврдувајќи дека ова лето во Минхен ќе пристигнат многу нови ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Ули Хенес вели дека Баерн ќе троши како никогаш претходно за да го подмлади тимот, според пишувањата на Билд, а буџетот за засилувања ќе изнесува 200 милиони ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Првиот човек на Баерн Минхен во изјава за германските медиуми ги израдува фановите на клубот потврдувајќи дека ова лето во Минхен ќе пристигнат многу нови ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Според информациите што доаѓаат од Франција, Баерн е многу близу до завршувањето на договорот за доведување на напаѓачот на Лил, Николас Пепе. Играчот на Лил ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Првиот човек на Баерн Минхен во изјава за германските медиуми ги израдува фановите на клубот потврдувајќи дека ова лето во Минхен ќе пристигнат многу нови ...
  сите 16 | | | веќе видена