Барак Обама

  во

  Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама откри дека пред 20 години имала спонтан абортус и дека таа и поранешниот американски претседател Барак Обама, ги ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама изјави дека се чувствувала изгубено и осамено кога пред 20 години имала спонтан абортус како и тоа дека после тоа ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Поранешната прва дама на САД Мишел Обама изјави дека се чувствувала „изгубено и осамено“ кога пред 20 години имала спонтан абортус и како после тоа одела на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Нејзината автобиографска книга треба наскоро да биде објавена… Бившата американска прва дама, Мишел Обама, открила дека пред 20. години имала спонтан абортус и ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Поранешната прва дама на САД Мишел Обама неодамна ја објави нејзината нова книга во која искрено говори за нејзиниот брак со Барак Обама и ќерките. Во книгата, ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Поранешната прва дама на Соединетите Американски Држави, Мишел Обама изјавила дека се чувствувала „изгубено и осамено" кога пред 20 години имала спонтан ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Мишел (54)раскажува дека поради проблемите со абортусот , морала со сопругот Барак Обама да ги зачнат ќерките преку вештачко оплодување. Поранешната прва дама ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Кејт Мари Бурнс ќе биде нова амбасадорка на САД во Македонија. Нејзината номинација од претседателот Доналд Трамп ќе треба да биде одобрена од Сенатот на САД. ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Трамп го критикуваше со месеци Сешнс, најмногу поради неговото одбивање да ја води истрагата за наводното руско мешање во претседателските избори во 2016 ...
  сите 14 | | | веќе видена