Барак Обама

  во

  Њујоршката полиција денеска интервенирала во врска со информации за „сомнителен пакет“ пронајден на Менхетн, по серијата пакети бомби испратени до високи ...
  сите 95 | | | веќе видена

  Во САД владее еден вид на вонредна состојба. По сомнителните пратки адресирани до Хилари Клинтон и Барак Обама, една таква вчера пристигна и на адресата на ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Во САД владее еден вид на вонредна состојба. По сомнителните пратки адресирани до Хилари Клинтон и Барак Обама, една таква вчера пристигна и на адресата на ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Во САД владее еден вид на вонредна состојба. По сомнителните пратки адресирани до Хилари Клинтон и Барак Обама, една таква вчера пристигна и на адресата на ...
  сите 23 | | | веќе видена