Барак Обама

  во

  Оскаровецот Роберт Де Ниро е последниот критичар на американскиот претседател Доналд Трамп, кој доби сличен сомнителен пакет. Експлозивната направа адресирана ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Оскаровецот Роберт Де Ниро е последниот критичар на американскиот претседател Доналд Трамп, кој доби сличен сомнителен пакет. Експлозивната направа адресирана ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Досега се откриени вкупно девет сомнителни пакети испратени до политичари и до CNN Полицијата во Њујорк денеска рано наутро презеде сомнителен пакет од долен ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Њујоршката полиција денеска интервенирала во врска со информации за „сомнителен пакет“ пронајден на Менхетн, по серијата пакети бомби испратени до високи ...
  сите 95 | | | веќе видена

  Во САД владее еден вид на вонредна состојба. По сомнителните пратки адресирани до Хилари Клинтон и Барак Обама, една таква вчера пристигна и на адресата на ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Во САД владее еден вид на вонредна состојба. По сомнителните пратки адресирани до Хилари Клинтон и Барак Обама, една таква вчера пристигна и на адресата на ...
  сите 107 | | | веќе видена