Баерн

  во

  Норвешката сензација Ерлинг Браут Халанд е мета на речиси сите големи клубови, но некои медиуми веруваат дека Манчестер јунајтед е фаворит за неговиот ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Нико Ковач неодамна доби отказ од тренерската позиција во Баерн Минхен, а на ваквиот чекор управата на клубот се одлучила по консултација со фудбалерите. ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Каталонскиот тренер се споменува како можно идејно решение за клупата на германскиот првак, дополнително што се пријавува како опција тоа да се реализира се ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Легендата на германскиот фудбал Лотар Матеус го сподели својот став за тоа кој треба да биде нов тренер на Баерн Минхен. Баварците се разделија со Нико Ковач ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Германските медиуми од ден во ден шпекулираат за тоа кој би можел да го замени Нико Ковач на клупата на Баерн. Како потенцијални кандидати констатно се ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Дани Олмо, кретивниот офанзивец на Димано Загреб, ги брои последните денови како член на хрватскиот гигант. За неговите услуги неколку европски гиганти ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Арсен Венгер минатата недела стана топ тема во светската спортска јавност, откако медиумите најпрво го отпишаа од трката за тренерското столче во Баерн Минхен, ...
  сите 64 | | | веќе видена