Баерн

  во

  Баерн Минхен како бранител на титулата ја отвори новата сезона во Бундеслигата, но во моменти кога повеќе се зборува за договорениот трансфер на Филипе Кутињо, ...
  сите 158 | | | веќе видена

  Баерн Минхен немаше најдобар старт на новата сезона во Бундес-лигата. Тимот на Нико Ковач ремизираше (2-2) на домашен терен против Херта. Роберт Левандовски во ...
  сите 158 | | | веќе видена

  Барселона и Баерн Минхен постигнале договор за позајмица на Филипе Кутињо, тој не е на листата на фудбалери за вечерашниот меч против Атлетик Билбао. Германија ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Директорот на Барселона Гилјермо Амор изјави за шпанските медиуму дека каталонскиот гигант има начелен договор со Баерн Минхен за трансфер на Кутињо во ...
  сите 145 | | | веќе видена

  Барселона и Баерн Минхен постигнале договор за позајмица на Филипе Кутињо, тој не е на листата на фудбалери за вечерашниот меч против Атлетик Билбао. Барселона ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Давид Алаба не е сигурен дали ќе игра за Баерн Минхен до крајот на својот договор во 2021 година или другото лето ќе ја промени средината. Пред вечерашниот меч ...
  сите 179 | | | веќе видена