Баерн

  во

  По завршувањето на плејофот познати се сите учесници во групната фаза од фудбалската Лига на шампиони. Денес, на свечена церемонија во „Грималди Форум“ во ...
  сите 62 | | | веќе видена

  По завршувањето на плејофот познати се сите учесници во групната фаза од фудбалската Лига на шампиони. Денес, на свечена церемонија во „Грималди Форум“ во ...
  сите 62 | | | веќе видена

  По завршувањето на плејофот познати се сите учесници во групната фаза од фудбалската Лига на шампиони. Последни место во елитата синоќа обезбедија Бенфика, ...
  сите 132 | | | веќе видена

  Минатогодишниот вицешампион, Ливерпул се најде во третиот шешир, повтратникот Интер е во четвртиот, па ова е најава за интересна ждрепка и „група на ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Српскиот шампион, Црвена звезда успеа да се пласира во групната фаза на Лигата на шампионите првпат од воведувањето на овој формат на натпреварување откако ...
  сите 89 | | | веќе видена