Баерн

  во

  Баерн Минхен се наоѓа сред еден турбулентен период. Слабиот почеток на сезоната и последната катастрофа од Ајнтрахт (5:1) резултираа со отказ на тренерот Нико ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Искусниот Фабио Капело смета дека Масимилијано Алегри би бил одлично решение за тимот на Баерн Минхен, меѓутоа го посоветува својот сонародник да одбие понуда ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Искусниот Фабио Капело смета дека Масимилијано Алегри би бил одлично решение за тимот на Баерн Минхен, меѓутоа го посоветува својот сонародник да одбие понуда ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Португалскиот фудбалски стратег повторно се споменува како можен тренер на Баерн Минхен, овој пат откако таа позиција во германскиот првак остана празна по ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Баерн Минхен се наоѓа сред еден турбулентен период. Слабиот почеток на сезоната и последната катастрофа од Ајнтрахт (5:1) резултираа со отказ на тренерот Нико ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Хрватскиот стручњак Нико Ковач доби отказ на клупата на Баерн откако овој тим минатиот викенд доживеа дебакл во гости против Франфурт (5:1). Ковач пред една ...
  сите 126 | | | веќе видена

  Искусниот Фабио Капело смета дека Масимилијано Алегри би бил одлично решение за тимот на Баерн Минхен, меѓутоа го посоветува својот сонародник да одбие понуда ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Баерн Минхен се наоѓа сред еден турбулентен период. Слабиот почеток на сезоната и последната катастрофа од Ајнтрахт (5:1) резултираа со отказ на тренерот Нико ...
  сите 126 | | | веќе видена

  Баерн Минхен брзо состави листа на потенцијални стручњаци кои би можеле да го наследат Нико Ковач кој вчера понуди оставка на средбата со лидерите на клубот, а ...
  сите 143 | | | веќе видена