Баерн

  во

  Колумбискиот фудбалер Хамес Родригес играјќи си со своите деца на кошот во двор, покажа дека не е мајстор само за фудбал, туку го бива и за кошарка. Ѕвездата ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Талентираниот холандски фудбалер Френки де Јонг се согласи да се пресели од Ајакс во Барселона следното лето. Еден од најбараните фудбалери од страна на Баерн, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  2018 година е година за заборав на германскиот чувар на мрежата на Баерн Минхен, Мануел Ноер (32). Годината која изминува Ноер ќе ја памети по тешката повреда ...
  сите 2 | | | веќе видена

  2018 година е година за заборав на германскиот чувар на мрежата на Баерн Минхен, Мануел Ноер (32). Годината која изминува Ноер ќе ја памети по тешката повреда ...
  сите 3 | | | веќе видена