Баерн

  во

  Вчера беше извлечена ждрепката за групната фаза од Лигата на шампионите, каде како ретко кога има неколку групи кои може да се наречат групи на смртта, токму и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Голманот на ПСЖ, Кевин Трап и официјално ги напушти редовите на францускиот шампион и се реши да се врати во тимот на Ајнтрахт Франкфурт од каде направи ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Монако, 31. август 2018 (ИНПРЕС) – Во Монако беше одредена ждрепката за новата сезона во Лигата на шампионите, и како и секогаш има интригантни групи и една ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во Монако беше одредена ждрепката за новата сезона во Лигата на шампионите, и како и секогаш има интригантни групи и една можна „група на смртта“ секако ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Од вкупно 32 екипи директен пласман обезбедија 26, додека уште шест дојдоа преку квалификации - Црвена ѕвезда, Јанг бојс, АЕК, Бенфика, ПСВ и Ајакс. Бранителот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  УЕФА денеска во Монако ја направи ждрепката за групната фаза од Лигата на шампионите, а клубовите кои изборија пласман во групите ги дознаа имињата на своите ...
  сите 38 | | | веќе видена

  УЕФА денеска во Монако ја направи ждрепката за групната фаза од Лигата на шампионите, а клубовите кои изборија пласман во групите ги дознаа имињата на своите ...
  сите 40 | | | веќе видена