Баерн

  во

  Откако го потврди трансферот на Бенџамин Павар од редовите на Штутгарт, спортскиот директор на Баерн Минхен, Хасан Салихамиџиќ потврди уште една вест која се ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Баерн Минхен се засилува за идната сезона, германскиот шампион го договори трансферот на Бенџамин Павар од Штутгарт. Германија Баерн Минхен плати 35 милиони ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Баерн Минхен се засилува за идната сезона, германскиот шампион го договори трансферот на Бенџамин Павар од Штутгарт.Баерн Минхен плати 35 милиони евра колку ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Како и секој ден се до затварањето на трансфер пазарот Спортски.мк ќе биде тука да ве известува за сите трансфери, гласини и шпекулации ширум светот! Следете ...
  сите 21 | | | веќе видена