Баерн

  во

  „Граѓаните“ се пред комплетирање на првото големо засилување во летниот преоден рок откако им дале до знаење на челниците на Атлетико Мадрид дека сакаат да ја ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Легендата на германскиот фудбал, Бастијан Швајнштајгер вели дека си заминал од Манчестер јунајтед во Чикаго фајр во 2017 година, бидејќи не можел да замисли да ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Фудбалерот на агентот потврди дека интерес од Италија постои. Милан сака во своите редови да го доведе репрезентативецот на Хрватска, Андреј Крамариќ. Дека ...
  сите 21 | | | веќе видена