Баерн

  во

  Стоперот на Баерн Минхен и на германската репрезентација, Матс Хумелс имаше едно интересно дружење со фановите на социјалните мрежи, односно одговараше на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Макаби Тел Авив го приредија најголемото изненадување на денешните пет средби од Евролигата. Составот од Израел успеа да ја сруши ЦСКА Москва на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Маурисио Покетино ова попладне ја одржа прес-конференцијата во пресрет на големото дерби на „Вембли“ кое оваа недела ќе го одиграат Тотенхем и Манчестер ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Маурисио Покетино ова попладне ја одржа прес-конференцијата во пресрет на големото дерби на „Вембли“ кое оваа недела ќе го одиграат Тотенхем и Манчестер ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Ривалството на Борусија Дортмунд и Баерн Минхен е огромно, а тоа освен на теренот и на трибините сега се пресели на социјалните мрежи. Борусија Дортмунд и ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Филипе Кутињо не можеше да каже НЕ кога Барса тропна на неговата врата, Јирген Клоп се обиде да го предомисли но залудни беа обидите на Германецот, кој убаво ...
  сите 19 | | | веќе видена