Азар

  во

  Од раководството на Челси напорно работат на случаите околу новите договори на нивните најголеми фудбалски ѕвезди. Еден Азар долго време е тема на шпекулации ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Од раководството на Челси напорно работат на случаите околу новите договори на нивните најголеми фудбалски ѕвезди. Еден Азар долго време е тема на шпекулации ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Со оглед на тоа што клупските активности повторно се ставени во мирување, односно следува период за репрезентациите, реномираниот медиум „Скај Спортс“ ја ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Со оглед на тоа што клупските активности повторно се ставени во мирување, односно следува период за репрезентациите, реномираниот медиум „Скај Спортс“ ја ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Белгискиот ас, Еден Азар денеска е еден од најдобрите светски фудбалери, а од неговото знаење и квалитет бенефит има националниот тим, но и премиерлигашот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Белгискиот ас, Еден Азар денеска е еден од најдобрите светски фудбалери, а од неговото знаење и квалитет бенефит има националниот тим, но и премиерлигашот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Трагичната загуба ја натерала Лиза Смит да ги предупреди и останатите родители на скриената опасност од детските седишта.Нејзината трагична приказна почнува ...
  сите 2 | | | веќе видена

  " alt=Дербито на Манчетсер, одиграно во 12.коло во Премиер лигата, му припадна на Сити. „Граѓаните“ забележаа лесна победа над Манчетер јунајтед 3:1.Манчетсер ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Белгијскиот фудбалер Еден Азар веќе долго време се поврзува со Реал Мадрид, а тие шпекулации добија интензитет откако Сантијаго Бернабеу го напушти Кристијано ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Веројатно ова е една убава вест за армијата навивачи на Челси кои сигурно со нетрпение очекуваат конечна разврска за тоа каква е иднината на првата ѕвезда на ...
  сите 10 | | | веќе видена