Австралија

  во

  До 2030 година ќе пропаднат или ќе станат беззначајни 80 проценти од традиционалните финансиски компании, односно банки, смета аналитичарот Дејвид Фурлонгер, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Роузи тежи 177 килограми од кои 76 ги "накачила" трудејќи се да го задоволи помалку необичниот фетиш на својот вереник Џеф. Имено, Џеф сексуално се возбудува ...
  | | веќе видена

  Три лица се загинати, а едно момче е исчезнато откако нивниот автомобил имал дефект во сред пустелија во Австралија, пренесе Би-би-си. Телата на двајца ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Три лица се загинати а едно момче е исчезнато откако нивниот автомобил имал дефект во сред пустелија во Австралија, пренесе Би-Би-Си.Телата на двајца возрасни ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Има 177 килограми, од кои 76 ги качила само да го задоволи чудниот фетиш на нејзиниот свршеник Џеф. Него, сексуално го возбудува, кога ја храни. Двајцата се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Даниел Кристидис (33) по потекло од Македонија, вчера почина откако беше тешко повреден од напад на ајкула на островот Витсандеј, при австралиската сојузна ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Даниел Кристидис (33) по потекло од Македонија, вчера почина, откако беше тешко повреден од напад на ајкула на островот Витсандеј, при австралиската сојузна ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Даниел Кристидис инаку по потекло од Македонија, вчера загина откако беше тешко повреден од напад на ајкула на островот Витсандеј, при австралиската сојузна ...
  сите 8 | | | веќе видена

   Меган Маркл на првиот ден од турнејата во Австралија и во наредните денови таа покажа неверојатен стил. Иако неколкупати се појави во фустани над колена и во ...
  сите 39 | | | веќе видена