Аугсбург

  во

  Најзаслужен за трите бода на гостите беше францускиот интернационалец Плее кој забележа хет-трик со погодоци реализирани во 39., 48. и 52. минута од стадионот ...
  сите 41 | | | веќе видена

  " alt=Успешно попладне имаа екипите кои гостуваа во натпреварите од деветтото коло во Бундес лигата. На четирите натпревари на домашните тимови им препуштија ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Успешно попладне имаа екипите кои гостуваа во натпреварите од деветтото коло во Бундес лигата. На четирите натпревари на домашните тимови им препуштија само ...
  сите 24 | | | веќе видена