Атлетико

  во

  „Во Дортмунд не патуваме како фаворити, туку како аутсајдери, за прв пат после долго време. Не можеме да кажеме да одиме таму по трите бода. Дортмунд во ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Претседателот на Баерн Минхен, Ули Хенес изјави изјави дека неговиот тим не е фаворит во претстојниот натпревар против Борусија Дортмунд во големото дерби на ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Лео Меси и Самуел Умтити се појавија на денешниот тренинг на Барселона, но затоа пак Филипе Кутињо и Осман Дембеле беа отсутни од утринската сесија. Шпанија По ...
  сите 72 | | | веќе видена