Атлетико

  во

  Интер би можел на привремен начин да ја разреши иднината на Мауро Икарди со тоа што ќе го продолжи договорот на напаѓачот за уште една година и ќе го испрати ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Интер има нов план за решавање на иднината на Мауро Икарди, договорот на Аргентинецот треба да биде продолжен на една година до 2022 и потоа напаѓачот да биде ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Каи Хаверц сепак си дочека да игра во Мадрид, против Атлетико, откако ждрепката сакаше овие два клуба, заедно со Јувентус и Локомотив Москва да бидат во иста ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Интер слободното време го искористија и се собраа на тимска вечера на која сепак фалеше едно добро познато име. На фотографијата која ја објави ...
  сите 34 | | | веќе видена

  По вчерашната ждрепка за групната фаза во Лигата на шампионите, еден од фаворитите Јувентус се најде во иста група со Атлетико Мадрид, Баер Леверкузен и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Интер слободното време го искористија и се собраа на тимска вечера на која сепак фалеше едно добро познато име. На фотографијата која ја објави ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Еден Азар го доби признанието за најдобар фудбалер во Лигата на Европа за минатата сезона. Европската фудбалска федерација му го даде признанието на Азар кој ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Ждрепката во Лигата на шампионите одреди повторно судир помеѓу Атлетико (Мадрид) и Јувентус оваа сезона. Минатата година „бјанконерите“ го елиминираа ...
  сите 38 | | | веќе видена

  По вчерашната ждрепка за групната фаза во Лигата на шампионите, еден од фаворитите Јувентус се најде во иста група со Атлетико Мадрид, Баер Леверкузен и ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Интер слободното време го искористија и се собраа на тимска вечера на која сепак фалеше едно добро познато име. На фотографијата која ја објави ...
  сите 102 | | | веќе видена