Атлетико

  во

  Атлетико е близу до продолжување на договорот со голманот Јан Облак, објавија шпанските медиуми. Сегашниот договор на 26-годишниот Словенец истекува летото ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Атлетико е близу до продолжување на договорот со голманот Јан Облак, објавија шпанските медиуми. Сегашниот договор на 26-годишниот Словенец истекува летото ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Атлетико е близу до продолжување на договорот со голманот Јан Облак, објавија шпанските медиуми.Сегашниот договор на 26-годишниот Словенец истекува летото 2021 ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Атлетико е близу до продолжување на договорот со голманот Јан Облак, објавија шпанските медиуми. Сегашниот договор на 26-годишниот Словенец истекува летото ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Медиумите во Шпанија пренесуваат дека од Атлетико Мадрид подготвуваат понуда за продолжување на договорот на нивниот прв голман, Јан Облак. Актуелниот договор ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Уругвајскиот дефанзивец Диего Годин ја изненади фудбалската јавност со одлуката на крајот од сезоната да го напушти Атлетико Мадрид затоа што не сака да го ...
  сите 24 | | | веќе видена

  На листата 20 најскапи клубови во светот првото место убедливо го држи еден клуб веќе втора година во низа. На ранг листата најскапи клубови во светот во овој ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Лео Меси и Луис Суарез донесоа победа за Барселона на незгодното гостување во Мадрид кај Хетефе, „каталонците" со овие три бода дополнително се зацврстија на ...
  сите 34 | | | веќе видена