Атлетико

  во

  Познат е фактот дека фудбалерите заработуваат најмногу во светот на спортот. Освен огромните износи кои како плата им ги исплаќаат нивните клубови, тие ...
  сите 6 | | | веќе видена

  " alt=Манчестер јунајтед и Монако се најдоа на „листата за отстрел“ на веб-сајтот „Фудбал ликс“, кои објавија податоци кои сигурно ги прекршуваат правилата на ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Документите од „Фудбал ликс“ откриваат неколку дубари кога е во прашање Радамел Фалкао, за да ги изигираат правилата, Манчестер јунајтед и Монако договориле ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Радамел Фалкао се најде во документите од „Фудбал ликс", сомнителни договори се превани при неговиот трансфер од Монако во Манчестер јунајтед, како и оној од ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед и Монако се најдоа на „листата за отстрел“ на веб-сајтот „Фудбал ликс“, кои објавија податоци кои сигурно ги прекршуваат правилата на ФИФА и ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во игра како и што навикнавме во фудбалот биле милиони… „Фудбал Ликс“ и понатаму објавува строго доверливи информации од договорите на фудбалерите. Досега кога ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Францускиот репрезентативец, Антоан Гризман по крајот на минатата сезона имаше тешка задача да донесе одлука за неговата иднина со тоа што во игра беа две ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Летоска постојано се шпекулираше за заминување на Ентоан Гризман од Атлетико Мадрид, каде што на крајот остана, а конечно реши и да открие зошто. Гризман ...
  сите 34 | | | веќе видена