Атлетико

    во

    Атлетико Мадрид и голманот Јан Облак се блиску до потпишување нов договор, објавија во вторникот шпанските медуми. Облак има договор со Атлетико до јуни 2021 ...
    сите 13 | | | веќе видена

    Атлетико е близу до продолжување на договорот со голманот Јан Облак, објавија шпанските медиуми. Сегашниот договор на 26-годишниот Словенец истекува летото ...
    сите 13 | | | веќе видена