Атлетико Мадрид

  во

  Жозе Мурињо приреди ново шоу на денешната средба со новинарите, тој им порача дека е еден од најдобрите тренери и тоа нема да се промени дури и да не ја освои ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Со ждрепка во малото кнежество Монако, вчера и денеска беа одредени групите во фудбалската Лига на шампиони и во Лигата на Европа. Ждрепката донесе неколку ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Денеска на церемонијата одржана во Монако беа извлечени групите за претстојната сезона од Лигата на Европа. Неколку интересни групи ќе бидат на програмата во ...
  сите 31 | | | веќе видена