Атлетико Мадрид

  во

  Шпанската полиција разби група, осомничена за извршени грабежи во домовите и на играчите на Реал Мадрид и на Атлетико Мадрид, во текот на еден месец. – Групата ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Шпанската полиција разби група, осомничена за извршени грабежи во домовите и на играчите на Реал Мадрид и на Атлетико Мадрид, во текот на еден месец. – Групата ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Салзбург вчера беа поразени на свој терен од Наполи во рамките од третото коло во групната фаза од Лигата на шампионите. Наполи однесе победа со ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Салзбург вчера беа поразени на свој терен од Наполи во рамките од третото коло во групната фаза од Лигата на шампионите. Наполи однесе победа со ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Беше тоа на 30 мај годинава, кога во светската јавност за првпат одекна името Ерлинг Халанд, откако норвешкиот напаѓач постигна дури девет гола за својата ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Натпреварот од 10. коло од шампионатот на Шпанија меѓу Барселона и Реал Мадрид ќе се одржи на 18 декември, беше објавено денеска официјалната веб-страница на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Јувентус мораше со пресврт да ја оствари и втората победа во Лигата на шампионите и заедно со Атлетико Мадрид се зацврсти на делба на првата позиција. „Старата ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Францускиот фудбалер Лукас Ернандес нема да му биде на располагање на тренерот Нико Ковач во минхенски Баерн во наредниот период поради повреда на зглобот која ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Францускиот фудбалер Лукас Ернандес нема да му биде на располагање на тренерот Нико Ковач во минхенски Баерн во наредниот период поради повреда на зглобот која ...
  сите 82 | | | веќе видена