Атлетико Мадрид

  во

  Атлетико Мадрид не успеа да го победи Вилјареал во едно од двете дербија денеска во Ла Лига, иако имаше предност од 1:0 на гостински терен. Популарната „Жолта ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Бразилецот со последната реакција стави дознаење дека му е верен на ПСЖ, а шпекулациите кои во изминатиов период се позачестени, а се поврзани со неговата ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Каталонски Спорт објави дека Тухел го поддржал планот за да се дојде до потписот на потенцијалниот наследник на Нејмар, во случај Бразилецот да си замине од ...
  сите 31 | | | веќе видена