Атлетико Мадрид

  во

  Тотнем ја активираше опцијата за продолжување на договорот на Тоби Алдервирелд, но дефанзивецот најверојатно ќе си замине по крајот на сезоната. Англија Се ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Tотенхем денес ја продолжи соработката со Тоби Алдервилд до 2020 година, како и што беше најавувано активирана е опцијата од договорот за продолжување на уште ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Тотнем ја активираше опцијата за продолжување на договорот на Тоби Алдервирелд, но дефанзивецот најверојатно ќе си замине по крајот на сезоната.Се шпекулираше ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Од таборот на Тотенхем потврдија дека ја искористиле опцијата која ја имаше во договорот на белгискиот репрезентативен стопер, Тоби Алдрвилд за продолжување на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Алексис Санчез би можел да се врати во Шпанија бидејќи за него силен интерес покажуваат Атлетико Мадрид и Валенсија. Санчез ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Тотнем ја активираше опцијата за продолжување на договорот на Тоби Алдервирелд, но дефанзивецот најверојатно ќе си замине по крајот на сезоната. Се шпекулираше ...
  сите 52 | | | веќе видена