Атлетик Билбао

  во

  Манчестер јунајтед потврдија дека му понудиле на Хуан Мата нов договор, но Андер Ерера и капитенот Антонио Валенсија ја предводат листата од 14 фудбалери кои ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед потврдија дека му понудиле на Хуан Мата нов договор, но Андер Ерера и капитенот Антонио Валенсија ја предводат листата од 14 фудбалери кои ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед потврдија дека му понудиле на Хуан Мата нов договор, но Андер Ерера и капитенот Антонио Валенсија ја предводат листата од 14 фудбалери кои ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Немаат светски познати фудбалски ѕвезди, но Полска не смее да ги потцени Македонците, кои имаат добри резултати и играат квалитетно во последно време, пишуваат ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Критики до УЕФА поради скапите влезници, авионските линии , политичките мотиви поголеми од спортските, „проблематичниот“ Ерменец Хенрик Мхитарјан за Азербејџан ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Финалето во Лига Европа одиграно синоќа во Баку меѓу Челзи и Арсенал е третото во историјата по посетеност со 51. 370 гледачи.Најпосетен финален меч во ЛЕ е ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Аргентинскиот менаџер Марсело Биелса ќе продолжи да го води Лидс Јунајтед и следната сезона, откако неговиот договор со тимот од Чемпионшип дивизијата беше ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Аргентинскиот менаџер Марсело Биелса ќе продолжи да го води Лидс Јунајтед и следната сезона, откако неговиот договор со тимот од Чемпионшип дивизијата беше ...
  сите 8 | | | веќе видена