Арсовски

  во

  Очигледно на Заев многу нагло му дојде чист воздух на Алпите во Гармиш-Партенкирхен. Ако поседеше уште малце на чист воздух, можеби ќе ветеше и 2.000 километри ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Владата најавува силна градежна офанзива во патната инфраструктура годинава. Според плановите ќе бидат инвестирани над милијарда и двесте милиони евра во ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Зоран Заев, Кочо Анѓушев и Горан Сугарески после 2 цели години спиење и неработење ништо, нереализирање на ниту еден проект, треба да се засрамат и да прекинат ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Сценаристот Марјан Алчевски, кој долги години живее во Загреб, работи на сценариото на „Бушав буквар“, продолжението на култната ТВ-серија од пред 34 години ...
  сите 11 | | | веќе видена

  СДСМ попладнево со писмено соопштение реагираше на прес конференција на портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски. Во соопштението наведуваат дека за време на ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Власта да прекине да промовира проекти на ВМРО-ДПМНЕ, побараа денеска од партијата. Партискиот портпарол, Димче Арсовски им порача на премиерот, Зоран Заев, ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Очигледно на Заев многу нагло му дојде чист воздух на Алпите во Гармиш-Партенкирхен. Ако поседеше уште малце на чист воздух, можеби ќе ветеше и 2.000 километри ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Очигледно на Заев многу нагло му дојде чист воздух на Алпите во Гармиш-Партенкирхен. Ако поседеше уште малце на чист воздух, можеби ќе ветеше и 2.000 километри ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Очигледно на Заев многу нагло му дојде чист воздух на Алпите во Гармиш-Партенкирхен. Ако поседеше уште малце на чист воздух, можеби ќе ветеше и 2.000 километри ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Очигледно на Заев многу нагло му дојде чист воздух на Алпите во Гармиш-Партенкирхен. Ако поседеше уште малце на чист воздух, можеби ќе ветеше и 2.000 километри ...
  сите 52 | | | веќе видена

  „Автопатиштата Охрид – Кичево и Миладиновци – Штип се проекти на ВМРО-ДПМНЕ, кои повеќе од половина беа изградени од претходната влада“, вели портпаролот на ...
  сите 52 | | | веќе видена

  „Очигледно на Заев многу нагло му дојде чист воздух на Алпите во Гармиш-Партенкирхен. Ако поседеше уште малце на чист воздух, можеби ќе ветеше и 2.000 ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Договорот за името ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент, според очекувањата на упатените. Претседателот на грчкиот Парламент, Никос Вуцис порача дека иако ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Оваа практика доби силен интензитет во времето на владеењето на поранешниот премиер Никола Груевски и неговиот коалиционен партнер Али Ахмети, но тоа не ...
  сите 26 | | | веќе видена