Армани

    во

     Нам можеби ни звучи плитко и површно, но изгледот игра огромна улога во поглед на кариерата, особено во светот на славните. Овие мажи се доказ дека губењето ...
    сите 7 | | | веќе видена

    Првата победа на Будуќност во евролигашка конкуренција беше одбележана со нов рекорд во најсилното клупско натпреварување. Тимот на тренерот Александар Џикиќ ...
    сите 18 | | | веќе видена

    Кошаркарскиот клуб Будуќност од Подгорица, покажува интерес за Американецот со македонски пасош, Џордан Тиодор, објави специјализираниот кошаркарски портал ...
    сите 6 | | | веќе видена

    Тројката со која американскиот бек Мајк Џејмс му донесе минимална победа на Армани Милано од 81:80 над Анадолу Ефес, беше потег на колото во Евролигата. ...
    сите 15 | | | веќе видена

    Евролигашката програма денеска мина во знакот на фаворитите, а беше заокружена со драматичната завршница на мечот меѓу Армани Милано и Анадолу Ефес. Домаќините ...
    сите 16 | | | веќе видена

    Во Милано се одигра најинтересниот и најдраматичниот меч од петтото коло во Евролигата, откако Армани Милано дозволија да се „стопи“ предноста од 14 поени, за ...
    сите 16 | | | веќе видена

    Кошаркарскиот клуб Будуќност од Подгорица, покажува интерес за Американецот со македонски пасош, Џордан Тиодор, објави специјализираниот кошаркарски портал ...
    сите 11 | | | веќе видена