АРМ

  во

  (Фото: Илустрација) Во запалениот автобус кој утрово превезувал припадници на АРМ на своите работни места во Скопје, од Пробиштип, Кратово и Куманово, нема ...
  сите 50 | | | веќе видена

  По веста за запалениот автобус кој превезувал припадници на АРМ до своите работни места со соопштение излегоа со повеќе информации од Министерството за ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Во запалениот автобус, кој изутрината превезувал припадници на АРМ не е повреден ниту еден припадник на Армијата. Фирмата која што го врши превозот за кратко ...
  сите 58 | | | веќе видена

  По веста за запалениот автобус кој превезувал припадници на АРМ до своите работни места со соопштение излегоа со повеќе информации од Министерството за ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Автобус на АРМ утринава околу 6:30 часот се запалил движејки се на релација Пробиштип-касарна „Илинден“ Скопје. Повредени нема, а причинета е само материјална ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Министерството за одбрана жали за случајот со запалениот автобус кој утрово превезувал припадници на АРМ на своите работни места во Скопје, од Пробиштип, ...
  сите 67 | | | веќе видена