Аризона

  во

  Елизабет Рију многумина ја нарекуваат сопственичка на најдобриот задник на Инстаграм, а токму таа титула ѝ донела 1,6 милиони следбеници на оваа социјална ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Елизабет Рију многумина ја нарекуваат сопственичка на најдобриот задник на Инстаграм, а токму таа титула ѝ донела 1,6 милиони следбеници на оваа социјална ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Ричард Џеферсон, поранешниот соиграч на Никола Јокиќ е погоден од големата семејна трагедија. Некогашниот играч на Денвер и освојувач на НБА прстен со тимот на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Курвичето платеничко Џејсон Мико, куртон експерт од Арканзас, САД, кој си ги ладеше јајцата на некоја веранда во Арканзас и штракаше колумни преку лап топот на ...
  | | веќе видена | слични

  Американскиот лобист за македонската кауза Џејсон Мико позира со претходното македонско државно знаме со сонцето од Кутлеш, откако се искачи на највисокиот ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Вањо Костиќ од Куманово е единствениот во градот и во Македонија кој веќе десетина години изработува резба на кожа познато како leather craft. Невообичаениот ...
  | | веќе видена

  Поранешните американски претседатели Барак Обама и Џорџ Буш, некогашни ривали на сенаторот Џон Мекејн му оддоа почит на комеморацијата во саботата, со суптилни ...
  сите 20 | | | веќе видена