Аргентинецот

  во

  Жозе Мурињо проговори за тоа како да се сопре Лео Меси, вели дека не е фан на стратегија со која еден човек ќе биде задолжен да ја неутрализира играта на ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Германскиот голман од редовите на Каталонците не крие дека по мечот му упатил поддршка до својот колега од спротивниот табор, признава дека му било потребно ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Италијанските медиуми пренесуваат дека Един Џеко на лето готово сигурно ќе ја напушти Рома, но најверојатно ќе остане во Италија. Босанскиот голгетер нема да ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Барселона против Ливерпул е полуфиналето кое ќе биде како финале пред финалето во Лигата на шампиони за оваа сезона. Двата европски гиганти во двомеч ќе решат ...
  сите 25 | | | веќе видена