АПОЕЛ

  во

  Денеска во ниов беше извршен ждребот за групната фаза на второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот континент – Лига Европа. Една од ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Денеска во ниов беше извршен ждребот за групната фаза на второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот континент – Лига Европа. Една од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Попладнево во Грималдо форумот во Монтер Карло беше извршена ждрепката за групната фаза во Лига Европа. Фаворитите, екипите од првиот шешир, добија посакувани ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Ова е распоредот на 12-те групи извлечени предмалку во Монако за Лигата на Европа: Група А: СЕВИЉА, АПОЕЛ, КАРАБАГ, ДУДЕЛАНЖ Група Б: ДИНАМО КИЕВ, КОПЕНХАГЕН, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Спортинг Лисабон на македонскиот фудбалски репрезентативец Стефан Ристовски се најде во групата Д заедно со ПСВ Ајндховен, Розенборг и со ЛАСК Линц, додека ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Со ждрепка денеска беа одредени групите за новата сезона во Лида Европа. Белградски Партизан ќе игра во групата Л во фудбалската Лига Европа против Манчестер ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Попладнево во Грималдо форумот во Монтер Карло беше извршена ждрепката за групната фаза во Лига Европа. Фаворитите, екипите од првиот шешир, добија посакувани ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Попладнево во Грималдо форумот во Монтер Карло беше извршена ждрепката за групната фаза во Лига Европа. Фаворитите, екипите од првиот шешир, добија посакувани ...
  сите 18 | | | веќе видена