Антонио

  во

  Жозе Мурињо пред извесно време јавно го прозва Антонио Валенсија и му најде забелешка за една објава на социјалните мрежи, а истата во продолжение ја искористи ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо пред извесно време јавно го прозва Антонио Валенсија и му најде забелешка за една објава на социјалните мрежи, а истата во продолжение ја искористи ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Tри интересни натпревари беа одиграни изминатата ноќ во НБА лигата. Кошаркарите на Денвер ја победија Атланта со 138:93. Хернангоме з беше најрасположен во ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Алваро Мората прва сезона соработува со Маурицио Сари, а италијанскиот стручњак му дава поголема минутажа во однос на неговиот претходник Антонио Конте. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  МВР истражува дали полициски службеници му биле логистика на екс премиерот Груевски да излезе од Македонија. Ова го најави и владиниот портпарол Миле ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Постар брачен пар е уапсен откако наводно својата снаа ја закопале жива за нивниот син да може да добие старателство над нивните деца. Телото на несреќната ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Преку читање на фејсбук, вибер и смс пораки од телефонот на Антонио Кочков, учесник во протестите на „За заедничка Македонија“ и сведок на судењето за Зијадин ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Во моментот во Кривичниот суд на рочиштето за “27 април” се чита фејсбук комуникација на сведокот Антонио Кочков, со извесен Дејан Миланов. Разговорот ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Фејсбук комуникација помеѓу еден од сведоците за случувањата од 27 април во Собранието е меѓу останатите докази кои денеска се читаат на рочиштето за крвавиот ...
  сите 180 | | | веќе видена