Анистон

  во

  Иако никогаш не беше „голем играч“ помеѓу хорор франшизите, сепак „Leprechaun“ беше извор на кошмари за една цела генерација деца која растеше во 90-тите. Во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Џенифер Анистон (49) е позната по својата совршена градба. Не е класична слаба девојка, а делува како здрава и силна жена. Тајната на нејзината совршена линија ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Гламурозната роденденска забава во елитниот дел од Лос Анџелес собра многу познати лица од светската културна сцена. Холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо го ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Гламурозната роденденска забава во елитниот дел од Лос Анџелес собра многу познати лица од светската културна сцена. Холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо го ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Холивудскиот глумец Леонардо Ди Каприо во неделата го прослави својот 44ти роденден во присуство на бројни гости од А листата на Холивуд. Фановите на Џенифер ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Гламурозната роденденска забава во елитниот дел од Лос Анџелес собра многу познати лица од светската културна сцена. Холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо го ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешната брачна двојка требеше да се сретне на роденденската забава на нивниот заеднички пријател и колега Леонардо Ди Каприо. Популарниот Лео секоја година ...
  сите 8 | | | веќе видена

  "Се сеќавам дека бев толку обземен од тоа чувство, што потполно заборавив на сите зборови што треба да ги изговорам", рекол Кол Спроуз, кој денес има 26 ...
  сите 4 | | | веќе видена

   , кој се наоѓа во срцето на градот, достапни се третманите со органската козметика на Dr. Hauschka, која е омилена на многу холивудски убавици, а истите се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Момчето кое го глумеше синот на Рос Гелер (Дејвид Швимер), Бен (Кол Спроуз), во популарната хумористична серија „Пријатели“, откри дека бил заљубен во Рејчел, ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Омилената трудница не е единствената славна личност што имала посебни барања од сопругот. На списокот ѝ се придружуваат повеќе добро познати фаци од светот ...
  сите 31 | | | веќе видена

   Иако има и такви исклучоци, сепак повеќето не се родиле славни, успешни и богати. Почетокот секогаш е трнлив, а многу славни личности уште на млади години ...
  сите 2 | | | веќе видена