Анистон

  во

  Џенифер Анистон се врати на црвениот тепих и изгледа неверојатно! Актерката се појави на премиерата на својот најнов филм „Мистериозно убиство“ во атрактивен ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Џенифер Анистон во разговор со Елен ДеЏенерес рече дека таа отсекогаш сакала продолжение на серијата „Пријатели“ и дека конечно сите актери се на иста страна. ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Луксузниот дом кој порано беше љубовното гнездо на Бред Пит и Џенифер Анистон е повторно за продажба. Парот кој се венчаше во 2000-та година живееше тука од ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Актерката Џенифер Анистон се најде на мета на критики за нејзиниот изглед. Обично критичарите ја фалат, но сега признаваат дека ова е несреќен избор. Таа се ...
  сите 15 | | | веќе видена