Анхел Ди

  во

  Бразилецот Нејмар и аргентинскиот интернационалец Леандро Паредес се казнети со два меча неиграње поради црвените картони добиени на дербито против Олимпик ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Лондон, 16 септември 2020 (МИА) – Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Дербито во француската Лига 1 во неделата кое го доби Марсеј 0:1 заврши со пет црвени картони и тепачка во финишот. Сериозна казна може да заработи Анхел Ди ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Дури откако судијата Жером Бисар покажа пет црвени картони во финишот од дербито кое се одигра во Париз , страстите за момент се смирија. Нејмар беше еден од ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Актуелниот франциски фудбалски првак Пари Сен Жермен по неочекуваниот пораз во четвртокот од Ленс со 0:1, и во неделата беше минимално поразен на домашен терен ...
  сите 14 | | | веќе видена

  ПСЖ претрпе неочекуван пораз од Ленс на стартот од новата сезона, но неуспехот се должеше пред се на бројните отсуства на клучните играчи, поради повреди или ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Барселона успеа да го задржи Лионел Меси, но новиот тренер Роналд Куман јасно изјави дека не планира да ги чува Луис Суарес и Артуро Видал. Двајцата се добри ...
  сите 222 | | | веќе видена