Англија

    во

    Кетрин Банер, тинејџерка од Кембриџ, е нова авторка во која многумина критичари веќе препознаваат наследничка на популарната Џ. К. Роулинг, која го создаде ...
    | | веќе видена | слични

    Репрезентативецот на Португалија и фудбалер на Барселона, Андерсон де Соуза, познат како Деко, е нов член на Челси. Играчот од средниот ред е првото засилување ...
    | | веќе видена | слични