Ангела Меркел

  во

  Амбасата на Русија преку Твитер реагира на посетите на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, на канцералите на Германија и на Австрија, Ангела Меркел ...
  сите 13 | | | веќе видена

   Амбасата на Русија преку Твитер реагира на посетите на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, на канцералите на Германија и на Австрија, Ангела Меркел ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Амбасадата на Русија преку Твитер реагира на посетите на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, на канцеларите на Германија и на Австрија, Ангела ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Веста „Руска амбасада: Што би било ако претставник на Москва сугерира за референдумот“ не се однесува на минатонеделните посети на генералниот секретар на ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Чешкиот премиер Андреј Бабиш изрази сомневање дали Европа треба да им помага на мигрантите кои се обидуваат да стинат до нејзините брегови со чамци преку ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Реакција на Твитер од Руската амбасада за посетите на странските лидери во Македонија Амбасата на Русија преку Твитер реагира на посетите на генералниот ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Амбасата на Русија преку Твитер реагира на посетите на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, на канцералите на Германија и на Австрија, Ангела Меркел ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Амбасадата на Русија преку Твитер реагира на посетите на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, на канцералите на Германија и на Австрија, Ангела ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Твит на амбасадата на Русија во Република Македонија објавен минатиот месец направи вистинска забуна на македонската медиумска сцена. Имено, твитот на руските ...
  сите 38 | | | веќе видена

  По гостувањето на Јенс Столтенберг, Себастијан Курц и Ангела Меркел во Скопје, руската амбасада се огласи со порака на твитер. - „Деновиве не е реткост ...
  сите 36 | | | веќе видена

  По посетата на Јенс Столтенберг, Себастијан Курц и Ангела Меркел во Скопје, руската амбасада се огласи со порака на твитер. – Деновиве не е реткост странски ...
  сите 36 | | | веќе видена