Android

  во

  Неколку корисни совети кои ќе ви го олеснат користењето на Google Maps:. Проверете го растојанието помеѓу две локации Доколку го користите Google Maps на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Фејсбук ги негираше гласините дека главниот извршен директор, Закерберг, им наредил на вработените да не користат Apple уреди... Според првичните информации, ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Скандалот кој беше актуелен до пред летото оваа година, Cambridge Analytica , можеби полека и почна да се подзаборава од луѓето. Сепак, тоа беше случај кој ...
  сите 12 | | | веќе видена