Андрес Иниеста

  во

  Андрес Иниеста ексклузивно кое го направи , проговори за шокантниот пораз кој го претпре Барселона од Бетис на домашен терен, правејќи анализи од хајлајтсите ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста во ексклузивното интервју кое го направи за програмата „Ел Ларгеро“ проговори за шокантниот пораз кој го претпре Барселона од Бетис на домашен ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста во ексклузивното интервју кое го направи за програмата „Ел Ларгеро“ проговори за шокантниот пораз кој го претпре Барселона од Бетис на домашен ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Eден од најдобрите играчи кои Барселона некогаш ги имала, Андрес Иниеста, денес игра во Јапонија и малку се оддалечи од очите на фудбалската јавност. Тешко е ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста вели дека се навикнал на животот во Јапонија и среќен е за тоа што и неговите деца полека ја прифаќаат културата во оваа земја, особено неговата ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста вели дека се навикнал на животот во Јапонија и среќен е за тоа што и неговите деца полека ја прифаќаат културата во оваа земја, особено неговата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста вели дека се навикнал на животот во Јапонија и среќен е за тоа што и неговите деца полека ја прифаќаат културата во оваа земја, особено неговата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста веќе некое време не ги брани боите на својата Барселона, но тоа не значи дека го заборавил тоа што го правеше со години на „Камп Ноу“ – да ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Шпанската фудбалска легенда, Андрес Иниеста кој во финишот на својата кариера одлучи да се испроба во Јапонија во тимот на Висел Кобе отворено призна и посочи ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Aмериканските турнеи кои ги гледавме во претходните години можеби во блиска иднина ќе станат минато. Во Барселона започнаа со промени за наредното лето, иако ...
  сите 2 | | | веќе видена