Андреа

  во

  Новиот тренер на Јувентус, Андреа Пирло полека почна да ги презема работите во свои раце и да работи на подобрување на атмосферата во клубот. Јасно е дека ...
  сите 168 | | | веќе видена

  Новиот тренер на Јувентус, Андреа Пирло, деновиве одржува состаноци со раководството на италијанскиот клуб, градејќи ја стратегијата за преодниот рок. Јасно е ...
  сите 168 | | | веќе видена

  Жарко Димоски, член на Театар Комедија, од вчера е женет човек. Свадбената церемонија се случи далеку од очите на јавноста, но и далеку од родната му грутка. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Адријано Галијани направи урнебесна споредба меѓу Андреа Пирло и Роналдињо и предвиде дека легендарниот италијански играч за врска ќе има успешна тренерска ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Адријано Галијани направи урнебесна споредба меѓу Андреа Пирло и Роналдињо и предвиде дека легендарниот италијански играч за врска ќе има успешна тренерска ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Многумина од нас понекогаш мислат дека се навистина премногу сенилни и изгубенни кога сфаќаат дека се враќаат во собата по втор пат да земат нешто што ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Младиот македонски актер од Театар Комедија, Жарко Димоски, реши официјално да заплива во брачните води со неговата свршеница, а сега сопруга Андреа Јосифова. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Новиот тренер на Јувентус, Андреа Пирло полека почна да ги презема работите во свои раце и да работи на подобрување на атмосферата во клубот. Јасно е дека ...
  сите 168 | | | веќе видена