Андре

  во

  Фенербахче и Ељиф Елмас одиграа добар меч во турското дерби против Бешикташ, но на крај мораа да се задоволат само со реми. Сепак мечот не почна лесно за тимот ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Последниот натпревар од шестото коло во турската Суперлига беше лутото градско дерби меѓу Фенербахче на нашиот Елиф Елмас и Бешикташ, кое заврши израмнето 1:1. ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Последниот натпревар од шестото коло во турската Суперлига беше лутото градско дерби меѓу Фенербахче на нашиот Елиф Елмас и Бешикташ, кое заврши израмнето 1:1. ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Енис Барди и Леванте денес забележаа пораз од Севиља во натпревар со дури осум погодоци. Нашиот интернационалец ги одигра сите 90 минути во натпреварот во кој ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Неделава започнуваат европските клупски натпреварувања, а Лигата на шампионите веќе остави силен впечаток со изненадувачките резултати, забавните натпревари и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Барселона имаше посакуван почеток на Лигата на шампионите, односно пред своите гледачи дојде до убедлив триумф над составот на ПСВ од 4-0. Одново во прв план ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Барселона имаше посакуван почеток на Лигата на шампионите, односно пред своите гледачи дојде до убедлив триумф над составот на ПСВ од 4-0. Одново во прв план ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Со поглед кон минатото и чекор кон иднината, колекцијата на Timberland за есен 2018 го слави наследството на брендот во ново издание. Класичните модели се ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер јунајтед Жозе Морињо не го криел задоволството после важниот триумф на својот тим на гостување против Вотфорд (2:1)Португалецот после ...
  сите 62 | | | веќе видена