Анџелина Џоли

  во

  Имено, на сите ни е познато дека замрзнатата дма на модната индустрија беше пејачка и членка на бендот Spice girls, но детаљот кој ретко кој го знае е дека во ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Љубовта на децата кон родителите е голема како и нивната кон нив, па понекогаш разделбата, како во случајот на разводот помеѓу Ангелина Џоли и Бред Пит (кои ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Актерката Анџелина Џоли, во друштво со своите деца уживала на планинарење, а можете и сами да забележите дека таа е преслаба. Анџелина на планинарење со своите ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Додека борбата за старателство е во тек Ангелина Џоли (43) со децата отишла на планинарење. Се дружеле на падините на Холивуд Хилс над Лос Ангелес, а многумина ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Еве неколку знаци по кои ќе препознаете дека профилот е дефинитивно лажен: Проверете ги сликите на профилот. Неретко лажните профили користат фотографии од ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Освен што тесната облека ја заменила со широки, лелеави фустани, актерката сериозно го сфатила предупредувањето на ортопедите за штетноста на превисоките ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Пред неколку недели објавено е дека оскаровката Анџелина Џоли ја напушти адвокатката во бракоразводното судење со Бред Пит, бидејќи почнаа со “валкани игри”. И ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Многумина ги молат да се здебелат, но нивната ситуација не се менува. Тара Рид е една од најслабите актерки ан светот. Нејзиниот изглед е последица од ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Медиум којшто креира една поинаква слика, на којшто му е битна естетиката личниот телевизиски печат каков што до сега не е виден на овие простори – со оваа ...
  сите 15 | | | веќе видена