Анџелина

  во

  Поранешната брачна двојка требеше да се сретне на роденденската забава на нивниот заеднички пријател и колега Леонардо Ди Каприо. Популарниот Лео секоја година ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Според анкета на синџирот кино-сали Шоукејс, „Бегство од Шошенк“ е најдобар филм во последните 30 години, Том Хенкс е најдобар глумец, а Џуди Денч – најдобра ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит се уште водат битка за старателството над своите деца.Документите за развод ги поднесоа пред 33 месеци, но ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Бред Пит и Анџелина Џоли ќе се сретнат на 4-ти декември на суд, по повод бракоразводната парница, на која ќе се разгледува старателството над нивните шест ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Анџелина Џоли е дрска, секси, бунтовна и стилска дама. Еве неколку мисли од Анџелина: "Сфати што сакаш и следи го тоа, без разлика колку ќе те чини". "Со боси ...
  сите 6 | | | веќе видена

   Во секој од нас се крие поголем или помал чудак, кој успеваме да го контролираме со помош на доброто воспитување и почитување на општествените норми. Кај ...
  сите 7 | | | веќе видена

   Омилената трудница не е единствената славна личност што имала посебни барања од сопругот. На списокот ѝ се придружуваат повеќе добро познати фаци од светот ...
  сите 31 | | | веќе видена

  „Ноќ на вештерките“ со Сергеј Варошлија. Уникатен, незаменлив и автентичен на својата работа, модниот критичар како таков го зеде празничниот ден за да ја ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Општо познато е дека браковите немаат долг рок на траење во Холивуд. А, ѕвездите не се колебаат да го изговорат судбоносното „да“ и по повеќепати. Со кого ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Познатите личности не зборуваат многу за своето прво сексуално искуство, но кога го прават тоа, честопати ја шокираат јавноста. Иако многумина веруваат дека ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во светот кога околу себе не познавате личност која нема профил на Фејсбук, Инстаграм или Твитер, станува чудно кога ќе слушнете дека некој, особено помеѓу ...
  сите 2 | | | веќе видена