Анџелес Клиперс

  во

  Српскиот кошаркар, Милош Теодосиќ нема да потпише договор со нов клуб – објави Блиц. Поранешниот играч на ЦСКА го напушти Лос Анџелес клиперс од НБА лигата ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Српскиот кошаркар Милош Теодошиќ нема да потпише договор со новиот клуб, објави Блиц. Поранешниот играч на ЦСКА го напушти Лос Анџелес клиперс од НБА лигата ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Српскиот кошаркар Милош Теодошиќ нема да потпише договор со новиот клуб, објави Блиц. Поранешниот играч на ЦСКА го напушти Лос Анџелес клиперс од НБА лигата ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Од таборот на Лос Анџелес Клиперс му соопштиле на Милош Теодосиќ дека повеќе нема да сметаат на него во преостанатиот дел од сезоната. Капитенот на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Индијана Пејсерс беа поразени на својот паркет со 97:106 од Милвоки Бакс, а во синоќешните натпревари во НБА лигата и Минесота Тимберволфс со 121:111 беа ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Уште од денот кога српскиот кошаркарски ас, Милош Теодосиќ го раскина договорот со НБА тимот, Лос Анџелес Клиперс, навивачите на Црвена Звезда веруваат дека на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Уште од денот кога српскиот кошаркарски ас, Милош Теодосиќ го раскина договорот со НБА тимот, Лос Анџелес Клиперс, навивачите на Црвена Звезда веруваат дека на ...
  сите 11 | | | веќе видена