Андерсон

  во

  Атрактивната Памела Андерсон отсекогаш била жена по која многу мажи ги губеле главите, а со текот на годините таа не изгуби од својата заводливост. Нејзе ја ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Легендарниот филм "Showgirls" снимен во 1995-та година прво наишол на остри критики, но по следните години добил култен статус. Актерката која тогаш освојувала ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Андерсон во "Чуварите на плажата" ја играла Си Џеј Паркер - од 1992-ра до 1997-ма година. Памела Андерсон (52), барем кога се работи за мажите, е најпозната во ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Поранешната Плејбој зајачица и глумица, Памела Андерсон, вели дека се уште повремено го носи црвениот костим за капење што го носеше во култната серија ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Дуелот помеѓу Марија Шарапова и Серена Вилијамс е најголемото дерби во првото коло на претстојниот гренд-слем турнир, Отвореното првенство на САД. Овие ...
  сите 64 | | | веќе видена

  По фантастичниот тенис кој го гледавме на турните како загревање за Ју-Ес Опен, ова попладне организаторите на грен-слем турнирот во Њујорк ја извршија толку ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Поранешниот европски првак Олимпик Марсеј по секоја цена сака да го избрка дефанзивецот Адил Рами ос клубот, ама сето тоа оди многу тешко, па на „Велодром“ ќе ...
  сите 6 | | | веќе видена

  За разлика од мајката на Адриен Рабио и татко му на Нејмар за кои пишувавме неодамна, и кои ја вршат функцијата алчни и незгодни менаџери на своите деца, вадат ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Дона Дерико ја паметиме како една од „Чуварите на плажата“. Неодамна таа се појави на премиерата на филмот „Low Low“ во Лос Анџелес. Со својот тесен црвен ...
  сите 8 | | | веќе видена

  На средбата од U21 првенството во Колумбија, публиката имала прилика да го види најдобриот погодок оваа сезона, а сосема сигурно и еден од најдобрите на сите ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Финалната етапа од колумбискиот шампионат до 21 година ни приреди вистинско изненадување откако Андерсон Диаз постигна еден од најдобрите голови кои сме ги ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Финалната етапа од колумбискиот шампионат до 21 година ни приреди вистинско изненадување откако Андерсон Диаз постигна еден од најдобрите голови кои сме ги ...
  сите 16 | | | веќе видена