Андерсон

  во

  Актерот Берт Рејнолдс, кој неодамна почина во Флорида, го оставил својот имот на внуката, но во тестаментот прецизирал дека веќе финансиски го згрижил својот ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Откако беше примен од премиерот Зоран Заев, лажниот принц на Црна Гора и Македонија, Стефан Чернетиќ, побарал и добил чест од поглаварот на Македонската ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев го примил Стефан Чернетиќ, човек кој лажно се претставува како принц на Црна Гора и Македонија. Заев добил и орден од наводниот принц. ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев оствари средба со Стефан Чернетиќ од Торонто, кој минатата година беше разоткриен дека лажно се претставувал како принц на Македонија и ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Стефан Чернетиќ, белосветскиот измамник, кој шета по светот како принц од Црна Гора и Македонија и дели ордени, стигна и во Скопје и директно на средба со ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Стефан Чернетиќ, човекот познат како лажниот принц на Црна Гора и Македонија, на својот фејсбук профил објави фотографии како му доделува орден на премиерот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Стефан Чернетиќ, белосветскиот измамник, кој шета по светот како принц од Црна Гора, Македонија и Србија и дели ордени, стигна и во Скопје и директно на средба ...
  сите 34 | | | веќе видена