Анастасија

  во

  Во рамки на ревијата на македонски филмови „Златна рамка“ денеска ќе бидат презентирани можностите кои за аудиовизуелниот сектор ги нуди „Медија“ – ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во рамки на ревијата на македонски филмови „Златна рамка“ денеска ќе бидат презентирани можностите кои за аудиовизуелниот сектор ги нуди „Медија“ – ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во рамки на ревијата на македонски филмови „Златна рамка“ денеска ќе бидат презентирани можностите кои за аудиовизуелниот сектор ги нуди „Медија“ – ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Никол Шерцингер и Луис Хамилтон се нови жртви на хакерски напад, откако во јавноста се појави нивно домашно видео во траење од околу три минути, а на кое се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Викендов во Скопје, на стрелиштето во гимназијата Раде Јовчески Корчагин се одржа првиот Куп во гаѓање со воздушно оружје-меѓународна програма на кој настапија ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Охрид, 18. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Одлични резултати и поставување нови државни рекорди постигнаа членовите на стрелачкиот клуб „Охрид“ на првиот Куп во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Огомен успех за охридските стрелци. Викендов во Скопје, на стрелиштето во гимназијата Раде Јовчески Корчагин се одржа првиот Куп во гаѓање со воздушно оружје- ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Ќерката на македонскиот фолк-пејач Наум Петрески, Анастасија Петреска, се омажи за пејачот Владимир Поповски, кој заврши со повреда на ногата, па е на домашно ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Ќерката на македонскиот фолк-пејач Наум Петрески, Анастасија Петреска се омажи за пејачот Владимир Петрески, кој заврши со повреда на ногата, па е на домашно ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Анастасија Ражнатовиќ сподели своја фотографија со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм, која предизвика лавина од коментари. Ќерката на Цеца често е ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во неколку градови во Русија се одржаа демонстрации во знак на солидарност со опозициската активистка Анастасија Шевченко. Шевченко е првата личност која е ...
  сите 2 | | | веќе видена