Американците

  во

  Влатче: Абе дај изгасете ова вентилацијата… Јанушев: Абе Влаткол, не е вентилација, греење е, гледаш дека измрзнавме.. Влатче: Аха добро. Поздрав до идниот ...
  | | веќе видена | слични

  Шарлот, 16. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Чеди Осман со гестот кој го направи на „Ол-Стар“ натпреварот на ѕвездите во подем ја воодушеви македонската јавност. ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем“ на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем“ на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем“ на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем“ на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Чеди Осман со гестот кој го направи на „Ол-Стар“ натпреварот на ѕвездите во подем ја воодушеви македонската јавност. Имено, Осман е роден во Охрид па во ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем“ на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем“ на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Донован Мичел го изведе „потегот на натпреварот“ во натпреварот на „ѕвездите во подем“ во НБА лигата. Тимот на Американците го надигра тимот на светот и ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем“ на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Американците на клупата го имаат Кајри Иривинг, додека на другата страна тренер на тимот на Светот беше Дирк Новицки. Признанието за најкорисен играч му ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Тимот на Сад успеа да го совлада тимот на светот со 161:144 во натпреварот на „ѕвезди во подем“. Лука Дончиќ и Богдан Богдановиќ не успеаа да донесат победа за ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Тимот на САД го победи Тимот на останатиот свет со 161: 144 во натпреварот на „ѕвездите во подем" на НБА. Дуелот по традиција е еден од најнеизвесните настани ...
  сите 41 | | | веќе видена