Американците

  во

  Српскиот претседател Александар Вучиќ е решен да остане запишан во историјата како човек кој ги помири етничките и територијалните разлики во регионот кој е ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ е решен да остане запишан во историјата како човек кој ги помири етничките и територијалните разлики во регионот кој е ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ е решен да остане запишан во историјата како човек кој ги помири етничките и територијалните разлики во регионот кој е ...
  сите 44 | | | веќе видена

  рпскиот претседател Александар Вучиќ е решен да остане запишан во историјата како човек кој ги помири етничките и територијалните разлики во регионот кој е ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Караванот со 14.000 мигранти, кој од Централна Америка се движи кон САД е пример за технологијата на "шарените" револуции и протестите на плоштадот Мајдана, ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивен кинески модел кога магазинот „Њујорк тајмс“ објави дека Кина и Русија му го ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивни кинески модел, откако магазинот „Њујорк Тајмс“ објави дека Кина и Русија го ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивни кинески модел, откако магазинот „Њујорк Тајмс“ објави дека Кина и Русија го ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивни кинески модел, откако магазинот „Њујорк Тајмс“ објави дека Кина и Русија го ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин се пошегува со нетрпеливоста на САД кон Русија на состанокот со американскиот советник за Национална безбедност Џон Болтон. ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Според иранскиот претседател Хасан Рохани, убиството на саудискиот новинар Џамал Кашоги во саудискиот конзулат во Истанбул е тест за човековите права. ...
  сите 183 | | | веќе видена

  Европската унија не е подготвена да даде гаранции дека САД нема да ги распореди своите проектили на територијата на блокот во случај на повлекување на ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Според извештајот на руското Министерство за одбрана, руската армија ги обвинува Соединетите Американски Држави за нападот на нивната воена база во Сирија во ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Во таа намена спровеле истражување каде се анкетирани повеќе од 2000 луѓе. Ги прашале колкав е просечниот пенис и што е поважно, што мислат, колкав б требало ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Фотографија од победничкиот подиум од трките на 200 метри на Олимписките игри во Мексико 1968 година е една од најславните во историјата на спортот, а зад неа ...
  | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин се пошегува со нетрпеливоста на САД кон Русија за време на состанокот со американскиот советник за национална безбедност, ...
  сите 48 | | | веќе видена