Американци

  во

  Ако мислевте дека знаете се за машките фантазии, се лажете. Имено, една студија открила дека во машките глави се јавуваат прилично неочекувани работи, но не ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Сакате да живеете 10 години подолго? Ќе треба да го преструктуирате вашиот животен стил. Постојат пет навики кои кога се спазуваат заедно можат да додадат ...
  сите 4 | | | веќе видена

   „Алјаска е руска Америка, која ќе ве изненади со високиот стандард. Луѓето се релаксирани и имаат одлични плати. Нивните ноќни клубови се во дрвени идилични ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во последните недела дена многубројни жители на Калифорнија останаа без своите имоти во катастрофалните пожари. Помеѓу нив се и многу славни личности како ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Во последните недела дена многубројни жители на Калифорнија останаа без своите имоти во катастрофалните пожари. Помеѓу нив се и многу славни личности како ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп додаде нови места за листата на туристички атракции во Куба што Американците не можат да ги посетат. ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Пожарите во Калифорнија во изминатите неколку дена уништија илјадници домови, а според последните информации кои што ги пренесуваат американските власти, ...
  сите 5 | | | веќе видена