Аман

  во

  Мери Николова, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“ која се бореше за поголеми права на затворениците, како и за законот за ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Мери Николова, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“ која се бореше за поголеми права на затворениците, како и за законот за ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Зошто се занимавам со превирањата во ВМРО-ДПМНЕ и со нејзиното раководство , наместо со Владата и со СДСМ? Ова прашање ми го поставуваат пријатели што ги ...
  сите 18 | | | веќе видена

  АМАН БРЕ ЖЕНО: 13 ГОДИНИ НИКАДЕ ЈА НЕМАШЕ ДОДЕКА ГРУЈО ДИВЕЕШЕ, СЕГА ОД ТВ НЕ СЕ СИМНУВА, ПРАШАЊЕ НА ВРЕМЕ Е КОГА ЌЕ СЕ ЗАПАЛИ СО ТУБА БЕНЗИН
  | | веќе видена | слични

  Најмалку 17 лица, главно ученици загинаа, а повеќе се водат како исчезнати во Јордан кога нивниот автобус го однесе стихија на западот од земјата, во областа ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Најмалку 18 лица , од кои повеќето ученици загинаа , а 25 се повредени , кога автобусот бил зафатен од надојдени води по силните дождови во близина на Мртвото ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во непосредна близина на Мртвото море се случи страшна трагедија вом која загинаа најмалку 18 лица , од кои повеќето ученици , кои тргнале на екскурзија. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Еј човече, главна поента на Мицковски вечерва беше дека пратениците го спречиле да го порази Заев?!?! Затоа ли е целата таа паника со исклучување од партија, ...
  | | веќе видена | слични