Алвеш

    во

    Пеп секогаш го пушташе Пинто да брани во Купот и на малку важните натпревари. Така Хозе собра 89 меча за Барселона со нималку лоша статистика: 74 примени гола ...
    сите 3 | | | веќе видена

    Пристигнувањето на Нејмар, Мбапе, Кавани, Алвеш, Ди Марија, Буфон и останатите ѕвезди на Пари Сен Жермен, беше причина на белградскиот аеродром да се појават ...
    сите 4 | | | веќе видена