Ало

  во

  Пејачот Дарко Лазиќ веќе три недели е во болница по страшната сообраќајна несреќа која ја имаше, а во која заработи животозагрозувачки повреди.Неговата ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Писателката, и однеодамна актерка Ава Карабатиќ, игра во филм кој ќе биде прикажан на Загрепскиот филмски фестивал. Се работи за кусометражна проекција, за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пејачот Дарко Лазиќ веќе три недели е во болница по страшната сообраќајна несреќа која ја имаше, а во која заработи животозагрозувачки повреди. Неговата ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Дали животот на Дарко Лазиќ е поважен затоа што е познат? Да имав пари колку што има тој, можеби докторите толку би трчале и за мојата Наѓа и можеби таа денес ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Родителите на Дарко Лазиќ се во тешка материјална ситуација дознава српски „Ало“. Тие на секој можен начин се обидуваат да дојдат до пари, па ги контактираат ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Пејачот Дарко Лазиќ се уште се наоѓа во КБЦ Земун, а поради него, како што се дознава ангажирани се повеќе полициајци кои ја опколиле болницата. Имено, како ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Српскиот пејач Дарко Лазиќ го преплавиле емоции по повеќечасовната операција на ногата во средата. По будењето од анестезија, Дарко ја довикувал неговта ќерка ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Српскиот пејач Дарко Лазиќ го преплавиле емоции по повеќечасовната операција на ногата во средата. По будењето од анестезија, Дарко ја довикувал неговта ќерка ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Дарко Лазиќ кој доживеа тешка сообраќајна несреќа полека оздравува, но му се заканува и затворска казна. Во медиумите се проширија вести дека пејачот возел без ...
  сите 71 | | | веќе видена

  По над 700 бомби пуштени досега во случајот на СЈО „Титаник“ за тешки изборни нерегуларности, во кој се обвинети Никола Груевски, Миле Јанакиески и уште 19 ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Заработката од долгогодишните настапи, Саша Ковачевиќ реши да ја инвестира во нов бизнис.Миленикот на женската публика вложи милионски суми во отворањето на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Поп ѕвездата Саша Ковачевиќ отвори ресторан во Нов Белград, а во него вложи повеќе од милион евра.Меѓутоа, бидејќи најголем проблем бил персоналот, односно ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Поп ѕвездата Саша Ковачевиќ отвори ресторан во Нов Белград, а во него вложи повеќе од милион евра. Меѓутоа, бидејќи најголем проблем бил персоналот, односно ...
  сите 10 | | | веќе видена